Sufity napinane Słupsk kostki lako 3D

MJ SERVICE

SUFITY NAPINANE

+48 696 851 303

Nasza Firma działa na rynku od 2005 roku

  • Zajmujemy się modernizacją i adaptacją wszelkiego rodzaju pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, basenów, spa i obiektów publicznych.

  • Praktykę i doświadczenie zdobywaliśmy nie tylko na rynku polskim ale i po za granicami, dzięki temu możemy służyć bardziej niekonwencjonalnymi rozwiązaniami w tworzeniu różnego rodzaju wykończeń i sprawić, że nawet najbardziej wyszukane rozwiązania technologiczne będą w zasięgu Państwa ręki.

  • Powierzoną pracę wykonujemy profesjonalnie, fachowo i co równie ważne – czysto. Do pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, tak aby nasz klient był w pełni zadowolony z jakości naszych usług.

  • Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania, aby nasz zleceniodawca był w pełni usatysfakcjonowany z wykonanej przez nas pracy.

  • Projekty które wykonujemy są bardzo istotne dla nas i dla naszego otoczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań w doborze odpowiednio wykwalifikowanych pracowników jak i materiałów aby wykonana usługa służyła na lata.

  • Oferujemy fachową pomoc

  • Pomagamy dobrać materiały odpowiadające Państwa wymaganiom estetycznym i budżetowym

  • Projekty i wizualizacje

  • Usługi świadczymy na terenie całego kraju i poza nim.

Dowiedz się więcej o sufitach napinanych

Informacje ogólne

Sufity napinane – to nowatorskie rozwiązanie i współczesny wygląd w aranżacji wnętrza, który stał się popularny dzięki długotrwałej eksploatacji, różnorodności projektowej oraz estetyce wykonania.
To świetny pomysł na zaaranżowanie każdej powierzchni.
Najlepiej komponuje się z nowoczesnym designem, gdzie stanowi wyjątkową dekorację. Można wybrać dowolny kolor folii i jej strukturę, dzięki czemu można mieć sufit w kolorze dopasowanym do pozostałej kolorystyki pomieszczenia.
Poprzez zastosowanie odpowiedniego koloru folii można wizualnie manipulować przestrzenią. Sufity napinane w większości przepuszczają światło przez folię, daje to więc wiele możliwości w zakresie oświetlenia sufitu, grając różnymi kolorami i odcieniami.
To element wystroju wnętrza, który zawsze wywiera duże wrażenie, przyciąga uwagę, jeśli współgra z efektownym oświetleniem LED.

Nasz profesjonalny zespół posiada prawie 15 lat doświadczenia

Doświadczeni pracownicy firmy MJ SERVICE dysponują niezbędnymi certyfikatami, kwalifikacjami i doświadczeniem w pracy od kilkunastu lat, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność co do jakości i solidności wykonywanych prac. 

Zalety sufitów napinanych

Sufity napinane pozwalają uzyskać idealnie gładką powierzchnię. Ukrywają wszelkie nierówności i niedoskonałości głównego sufitu. Dzięki specjalnej mieszance folii PVC sufity napinane zachowują pierwotny kształt i wygląd oraz kolor na wiele lat. 

Sufity napinane pozwalają zrealizować wiele pomysłów poprzez połączenie różnych faktur, wielkiej palety kolorów, krzywoliniowych zagięć, wielopoziomowych konstrukcji, żyrandoli, lamp sufitowych i podświetlenia LED. 

Sufity napinane to uniwersalne rozwiązanie, które nadaje się do każdego pomieszczenia. Ta konstrukcja z lustrzaną, matową, satynową lub półprzezroczystą powierzchnią może być stosowana w mieszkaniach, domach prywatnych, biurach, a także w barach, klubach, restauracjach, na siłowniach, basenach i w innych placówkach. Będą one świetnie wyglądać w różnych wnętrzach, wykonanych w klasycznych stylu, stylu hi-tech itp. Dzięki różnorodności faktur i kolorów wybór odpowiedniego sufitu napinanego jest niezwykle łatwy i przyjemny.

Lustrzane sufity napinane są jednymi z najbardziej popularnych na rynku. W porównaniu do matowych i satynowych mają bardziej wyrazistą lustrzaną powierzchnię, która ma właściwości wizualnego zwiększenia objętości pomieszczenia. Lustrzany blask wypełnia wnętrze światłem, robiąc go bardziej efektownym.

Lustrzane sufity nadają się zarówno do publicznych placówek (klubów, restauracji, kasyn i etc.), jak i dla mieszkań lub domów prywatnych.

Matowe sufity napinane wyglądają gustownie i stylowo. Ich spokojna klasyczna konstrukcja będzie idealna w każdym wnętrzu, zarówno tradycyjnym, jak i w bardziej nowoczesnym. Matowe sufity są trwałe, nie boją się wilgoci, są łatwe w instalacji i obsłudze. Nie odzwierciedlają one blasku żyrandoli i lamp sufitowych.

Satynowe sufity napinane wprowadzą pewną elegancję we wnętrze. Takie sufity są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią efektu odzwierciedlenia lustrzanych sufitów i klasyczny wygląd matowych. Dzięki temu, że ten materiał słabo rozprasza światło, tworzy wrażenie idealnie gładkiej powierzchni.

Sufity napinane z półprzezroczystą powierzchnią zmienią Państwa przedstawienie z zakresu sufitów napinanych. Główną zaletą takiej powierzchni jest możliwość tworzenia niepowtarzalnych efektów oświetlenia sufitu za pomocą podświetlenia LED, umieszczonego pod powłoką.

Podświetlenie LED sufitu nie tylko daję dodatkowe oświetlenie, ale także nadaje sufitu stylu i piękna. Montowane taśmy LED nadają się do każdego rodzaju sufitu. Szczególną popularnością cieszą się sufity jasnych kolorów i sufity z nadrukiem.

Odporność na wodę, kurz. Sufity napinane to nie tylko wysoce estetyczne rozwiązanie – ich powłoka jest bardzo przemyślana i niezwykle praktyczna. Po pierwsze, sufit napinany jest całkowicie wodoszczelny. W przypadku zanieczyszczenia, lustrzane i półprzezroczyste sufity wystarczy wytrzeć suchą szmatką, matowe i satynowe sufity napinane należy czyścić miękkim wilgotnym materiałem z mydłem lub detergentem.

Sposób na oświetlenie. W suficie napinanym warto zamontować punktowe oświetlenie lub opaskę LED. Lampy w duecie z błyszczącą i idealnie gładką taflą sufitu oryginalnie rozświetlą całe pomieszczenie. Wiązki światła będą rozproszone po całym wnętrzu, tworząc trójwymiarową i oryginalną iluzję.